Arşivler: Hizmetlerimiz

  • 12 Haziran 2024

Çeviri / Tercümanlık

Türkçe, Arapça, Ukraynaca, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinde çeviri, tercümanlık ve simultane çeviri hizmetleri veriyoruz. Bu hizmeti sadece savunma sanayii firmalarınaveriyor, bu sektörlerin dışında iş kabul etmiyoruz. Uzun yıllar çeviri yapmış, bu sektörlerin terminolojisine hakım uzman bir kadroya sahibiz.

  • 12 Haziran 2024

Prodüksiyon

Her türlü prodüksiyon, post prodüksiyon, profesyonel fotoğraf çekimi, animasyon film, imaj filmi, ürün ve firma tanıtımı, fuarlarda günlük video/fotoğraf hizmeti veriyoruz. Uzun yıllar dizi ve filmlerde görev yapmış profesyonel kadromuz ile 1 dakikalık sosyal medya videosundan, ulusal kanallarda yayınlanacak reklam filmlerine kadar her türlü içeriği hazırlayabiliyoruz.

  • 12 Haziran 2024

Ajans

Savunma sanayii firmalarına ajans hizmeti kapsamında grafik tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, içerik üretme, sosyal medya yönetimi, wep sitesi yazılım, iletişim stratejisi belirleme, dijital pazarlama alanlarında hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetleri savunma sanayii sektörünü yakından bilmemiz nedeniyle savunma sanayii gözlüğü ile bakabiliyor, firmaların bu alandaki beklentilerini karşılıyoruz. Referanslarımız Portfolyo Ürün Tanıtımı Firma Tanıtımı Tasarımlar

  • 12 Haziran 2024

Basın / Medya

Uluslararası savunma sanayii yayın platformumuz www.defensehere.com üzerinden firmanızın 6 dilde haberlerini yayınlıyoruz. Firmanız ve ürünleriniz hakkında 6 dile dijital ortamda içeriğin oluşmasını sağlamış oluyoruz. Aynı zamanda sizi, hedef kitlenize ulaştırıyoruz.